Trénerske služby a cenník

Vylepši techniku

Počas individuálnej lekcie indentifikujeme a prekonáme akékoľvek prekážky, ktoré vám bránia hrať najlepší golf. Zlepšujte sa rýchlejšie a zapojte sa do skupinových lekcií, kde môžete trénovať pod pravidelným dohľadom alebo absolvovujte kurz zelenej karty pre začiatočníkov.  Lekcie prebiehajú v GC Pegas, Lozorno (15 min. od Bratislavy)

Manažment hry

Tréningom na ihrisku vylepšíme a optimalizujeme procesy pri samotnom hraní a odmenou bude nižšie skóre. Témamy tréningu sú: rutina, mierenie, stratégia, výber palíc, typy úderov, emócie, sústredenie, štatistiky, dĺžky rán a ďaľšie. Lekcie na ihrisku prebiehajú na ihriskách GC Pegas, GC Sedín, Penati GC, GC Welten Báč, Skalica GC, podľa vlastného výberu. 

Zlepšenie na diaľku

Lekcie prebiehajú online cez aplikáciu Skillest. Pochopíte úskalia vlastného švihu a naučíte sa analyzovať svoj švih. Ako to funguje? Nahráte svoj švih, pošlete video a ja urobím detailnú analýzu švihu. Natočím vysvetlenie čo sa deje, čo treba zmeniť a drily pre potrebnú zmenu. Ponúkam analýzu švihu, aj mesačný tréningový plán. Pre viac informácií kliknite na obrázok. 

Lekcie sú prispôsobené individuálnym potrebám a možnostiam. Cieľom lekcií je dosiahnutie cieľov hráča.

Môj trénersky štýl zahŕňa dôkladnú a presnú (video) analýzu, interpretáciu hráčovi toho čo sa deje, čo by sa malo diať a ako to dosiahneme v jednoduchom a zrozumiteľnom jazyku. Hráčské schopnosti pozorujem a hodnotím najmä na základe čistoty zásahu lopty, tendencie letu lopty a konzistencie prevedenia pohybu.

Skúsený hráč, či začiatočník, každý má možnosť zlepšiť sa. Ukážem vám ako.   

CENNÍK 

Individuálna lekcia

60 min/ 1 os.: €60

60 min/ 2 os.: €40/os.

60 min/ 3 os.: €30/os.

60 min lekcia + 9 jamiek playing lesson/1 os.: €140, /2 os.: €100 , /3 os.: €75

Skupinové lekcie

75 min/ 4-6 os.: €25/os.


Kurz Zelená karta
Všetky informácie tu
1 osoba:    €400 + €50 skúška 
2 ososby:  €300 + €50 skúška
3 osoby:    €225 + €50 skúška
4 osoby:    €200 + €50 skúška
Poplatok €120 uhradí každý hráč pred začiatkom kurzu na recepcii klubu. 

Lekcie na ihrisku
9 jamiek v GC Pegas/ 1 os.: €100, 2 os.: €60, 3 os.: €50
9 jamiek na ihrisku podľa výberu/ max 3 osoby €170 (spolu)

Lekcie online
Všetky informácie a ceny tu

▸ Drivingové lopty, vstupný poplatok alebo green fee si hráč platí na recepcii klubu. Cca 100 lôpt v GC Pegas stojí €6,50, vstup €2, green fee podľa počtu jamiek a dňa v týždni. Členovia klubu majú hru aj tréningové lopty zadarmo. Požičanie palíc a videoanalýza sú zahrnuté v cene hodiny ▸ Je možné zakúpiť darčekovú poukážku vo Vami vybranej hodnote ▸ Pri kurze Zelenej Karty sa platí poplatok klubu €120 , ktorý zahŕňa tréningové lopty, vstupy a green fee a požičanie palíc. V deň tréningu (počas kurzu) platí neobmedzená hra na ihrisku a neobmedzené tréningové lopty. 


▸ Zrušenie alebo zmena rezervácie hodiny sú možné najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom. V prípade zrušenia menej ako 24 hod vopred, účtujeme sumu vo výške €40, v prípade zmeny rezervácie menej ako 4 hod vopred, účtujeme sumu vo výške €60.