Príbeh oblečenia NIKKIN


Poznáte ten jedinečný pocit? Čerstvo pokosená tráva..voňavý prehriaty vzduch...slnko, ktoré ma príjemne šteklí do tváre...a len si tak hrám golf so svojimi priateľmi.. Ako si ten príjemný pocit uchovať dlhšie? Ako len vyjadriť svoju vášeň a nadšenie pre šport aj mimo ihriska?

V mojich predstavách sa zrodila myšlienka na voľnočasové tričko...chcela som niečo chic, extra kvalitné, so športovou tematikou, niečo čo si s radosťou oblečiem kamkoľvek...na prechádzku so psom, grilovačku, do kina...len tak vo voľnom čase, keď zrovna nešportujem. A tak sa z nápadu zrodili prvé dizajny pre golf a zároveň úžasná príležitosť zdieľať ich s ďalšími športovými nadšencami a hráčmi.

S vášňou pre šport kdekoľvek..

Veronika
zakladateľka NIKKIN

NIKKIN - voľnočasové oblečenie s jedinečným dizajnom


Spojenie originálnej potlače a kvalitnej pomalej módy je to, čo značka NIKKIN reprezentuje. Tvoríme pre celú športovú rodinu - pre ženy, mužov aj deti.  Ako prvú sme vytvorili kolekciu GOLF,  v pláne máme však viaceré športové kategórie a rozšírenie produktovej sady. Ďakujeme za podporu našej značky, aj vďaka vám môžeme napredovať.