Povedali o mne a mojej práci..

Spätná väzba je nesmierne dôležitá pre mňa ako trénerku. Vďaka nej sa môžem naladiť ešte lepšie na potreby klientov a zlepšovať svoje služby. Ďakujem za každú spätnú väzbu. Prečítajte si niektoré z nich.

"Ďakujem za dnešnú hodinu. Po hodine som ešte trénoval a povedal by som, že 95% boli rovné rany. Bol som nadšený. Tiež som namieril rany 9-tkou železom na cieľový strom a triafal to tam. Na cieľ!!!! Som veľmi nadšený. Neveril by som, že jedna lekcia mi takto pomôže. Teším sa na ďaľšiu. "

Chris
 

"Thanks for the lessons last week and for your patience. I really enjoyed your teaching style and the lesson. I sincerely believe I made a huge progress in just that one lesson. It would have taken me months or longer to learn all that material that you thaught me in a few hours."

Bahavani V.

 

"Thank you so much for the lesson it helped my consistency in todays game."

Frank H.

....................

"Thanks again for your patience today! Learned a lot.. "

James P.

....................

"Thank you so much for the lesson it helped my consistency in todays game!"

Frank H.

....................

"I want to thank you again for the lesson yesterday; I feel it was incredibly valuable and although much practice is needed, I do think I'm on the right track now. You are a wonderful instructor. "

Brian R.

.....................
"You are a very special person to know and I want to thank you for your patience and excellent perception in helping me improve my golf game. I intend to put what you taught me to good use this summer.  You have a real talent in your ability to convey to your student the measures that he or she needs to take in order to correct problems. And, especially in my case, you do it while instilling confidence. Your positive approach and encouragement really connects with me."

Don B.


 

" Chcel by som poďakovať Veronike Nedelickej! Mali sme spolu dve lekcie a dramaticky pomohla mojej hre. Moje skóre zvyklo byť okolo 85-89 a s jej pomocou hrávam neskutočne dobre. Konzistentne hrám v 70-tkách a nedávno som zahral svoje najlepšie skóre 72 (+2) na ihrisku Worthington Manor. S Veronikinou pomocou triafam loptu solídnejšie a konzistentnejšie ako kedykoľvek predtým, rany sú dlhšie a mám oveľa lepší pocit zo svojho švihu. Ďakujem."

Michael W.